Plot a brána z dreva

K prirodzenej kráse drevených plotov a brán v našom internetovom obchode sa spája aj ojedinelá záruka a služba.

Drevo je jeden z najstarších stavebných materiálov, kvôli ľahkej obrábateľnosti a prírodného zjavenia aj  v dnešných dňoch je veľmi populárne. Vďaka metódam modernej výroby a povrchovej ochrany vo farbe, v materiáloch a v tvare, výber je nevyčerpateľný.

Vnútorné drevené konštrukcie, dlažby a drevené zábradlia počas dlhej životnosti žiaria jedinečnú teplú náladu a pokoj. Krása drevených konštrukcií, plotov, drevených brán a drevených hračiek je udržovateľná pravidelnou pozornosťou aj v záhrade. Čím viac jemnejšie je obrábaná drevená konštrukcia, tým viac môžeme na nej spozorovať plynutie času. V našom internetovom obchode môžete kupopvať brány, ploty a zábradlia vyrobené z tvrdého dreva. Naše výrobky môžete objednať v častiach, zmontovaním a aj drevené brány sú automatizovateľné

Na každý jeden výrobok dáme dvojročnú záruku bez výhovorkov a malých písmen. Stav týchto drevených výrobkov je bezchybný približne od 3 do 6 rokov ale potom je nevyhnutné natieranie.

Životnosť a kvalita doma vykonaného natierania často sa nepriblíži kvalitu výrobkov ktoré sa dostanú von z továrni. Prvé nevydarené natieranie môžu nasledovať ročné natierania, ktoré sú dosť drahé a časovo náročné.

Ak posúdite tak, že povrchovú úpravu Vášho plotu treba obnoviť žiadame Vás, aby ste to oznámili nám a my vykonáme brúsenie a povrchovú úpravu na čo bude opakovane platná naša záruka. Samozrejme vykonáme aj odmontovanie, odpojenie automatiky ale aj odvoz plotu ak je to potrebné. Tieto služby sa vzťahujú len na drevené výrobky nakúpené u nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *