Výbeh pre psa

Ľahko vytvoriteľný pekný výbeh pre psa. Je pohodlný a bezpečný pre psa aj pre rodinu.

Pohryznutie psom najčastejšie stihne majiteľa psa alebo jeho rodinných príslušníkov. Vo všeobecnosti problém je v tom, že nie každý majiteľ psa berie vážne svoje povinnosti.

V uplynulých rokoch viackrát boli médiá hlasné kvôli útokom s tragickými následkami. Je samozrejmé, že pes chráni svoje teritórium, svoju korisť. Príliš malé teritórium a nedostatočné staranie sa zvýšia jeho agresivitu. Stáva sa aj to, že pes zle znáša, keď miláčika doteraz bezdetných manželov zatlačí do pozadia novorodenec. Nech je príčinou hocičo, bezpečnosť našej rodiny, našich hostí alebo našich obchodných partnerov je najdôležitejšia. V záujme predchádzania nehôd je mimoriadne dôležité bezpečne oddeliť psa.

Prostredníctvom nášho obchodu ponúkame možnosť rýchleho a náročného zhotovenia výbehu pre psa z montovanej plotovej sústavy až do výšky od 80 do 200 cm. Čiastkami sústavy sú plotové dielce, povrchovou úpravou chránené prvky, k sústave spojiteľné stĺpy plotu, brána a potrebné súčiastky na pripevnenie. Dľžka dielcov je 250 cm a rozmery výbehu sú zmeniteľné po 250 cm.  Podstatným rozdielom od pletiva z drôtu je to, že ani šikovne sa plaziaci pes nevie preliezť cez pletivo. Základná podl. plocha výbehu je 250 x 250 cm ale doporučujeme vytvoriť výbeh o rozmeroch 500 x 500 cm. V prípade výbehu s iným rozmerom žiadame Vás, aby ste sa obrátili na nášho spolupracovníka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *